Opinie o szkole

„Miła atmosfera, profesjonalizm, brak jakiegokolwiek stresu na lekcjach – to dlatego dzieci chętnie przychodzą na zajęcia. Państwa szkoła to miejsce godne polecenia dla dzieci i dorosłych”

🙂

Bardzo dziękuję za kolejny rok 🙂

Bardzo miła obsługa, zawsze Panie są uśmiechnięte i pomocne w każdym temacie. Bardzo się cieszę, że Panie o wszystkim pamiętają i przypominają czy to sms czy telefonem czy na maila.

Bardzo dziękuję, że mogę wypożyczać materiały i książki, które są mi pomocne w pracy z młodszym dzieckiem jak również ja sama się przy tym uczę. Ot, taka nauka przez zabawę.

Ciesze się, że Panie są otwarte i próbują dopasować dla wszystkich godziny tak, aby było dobrze.

Jeśli chodzi o zajęcia grup dorosłych to ja jestem bardzo zadowolona. Pani lektor jaka mam w tym roku jest super i mnie osobiście bardzo pasuje. Przepięknie mówi po angielsku, zajęcia są zawsze bardzo ciekawe. Pani ma zawsze dla nas jakies ciekawostki, materiały i zabawy co jest bardzo inspirujące i zachęcające. Wydaje mi się, że poprzez wzbudzanie ciekawości można się dużo nauczyć i zapamiętać słowa. Pani jest zawsze otwarta na nasze sugestie i pomysły.

Fajnie, że późnym wieczorem można napić się kubka angielskiej herbaty 🙂 prowadząc przy tym miłe konwersacje.

Pozdrawiam

Agnieszka

Witam serdecznie,

akurat w niedzielę przechodziliśmy obok szkoły i Bartkowi zebrało się na przekazanie mi opinii. ……  bardzo podoba mu się różnorodność na zajęciach, a szczególnie tablica interaktywna :).

Ja organizacyjnie nie mam nic do zarzucenia. Bardzo cieszę się, że Bartek trafił do Państwa szkoły i widać rzeczywiście poprawę w jego angielskim, większą otwartość oraz mniejsze skrepowanie przy używaniu języka. Zatem ja ze swojej strony dziękuję!

Pozdrawiam serdecznie,

U.D.

Dziękujemy, za zaangażowanie i serce włożone w prace z naszymi dziećmi. Czas w Language Level to najlepsza inwestycja!

Pozdrawiamy
Dumni rodzice Dorota i Daniel 😊

Wyślij swoją opinię

12 + 7 =